İşi Profesyonellere Bırakmaya Hazır Mısınız?
  • Telefon
    0 538 215 10 50
  • E-Mail
    servis@balikesirsukacagi.gen.tr
  • Mesai Saatleri
    08:00 – 20:00

Edremit Su Kaçağı Bulma

Firmamız Metin GÜNER Su Kaçağı ve Tıkanıklık Açma Merkezi Olarak;

Edremit su kaçağı bulma hizmetleri verilmektedir. Tüm Balıkesir semti ve ilçelerine hizmet veren firmamız Edremit için kurulmuş özel servisleri ile anında su kaçağı bulma ekipleri ile hizmet vermektedir. Alt kata inen su damlacıkları sizin ve komşunuzun huzurunu kaçırmaya yetebilir. Ancak panik etmeden bizleri ararsanız kısa süre içersinde sorunlu bölgeyi noktasal olarak tespit eden cihazlarımızla ve eğitimli personelimizle bu tür sorunlardan kurtulabilirsiniz.

EDREMİT İÇİN BÜYÜK KAMPANYA BAŞLADI   TEMİZ SU VE PİS SU KONTROLÜ FİYATA DAHİLDİR.

Kırmadan Nokta Atışı Tespit 

İşini iyi bilmeyen usta vakit ve nakit kaybettirir işini iyi yapan usta kısa bir süre içinde sorunu çözerken fazla maliyet çıkartmaz. Edremit su kaçağı bulma servisimiz bölgelere hızlı çözüm üretmek amacı ile kurulmuş gezici servislerden oluşmaktadır. Firmamız Çözüm Merkezi sigorta şirketleri ile çalıştığından belli başlı merkezlere gezici servisler yerleştirmiştir. Edremit ilçemiz büyük olduğu için ve yapılar genelde eski olduğu için su kaçağı hizmetini çok verdiğimiz illerin en başında gelmektedir.

Su kaçağı bulma ve onarımı ile alakalı yapılan her işlem şirket garantisi altındadır ve merkezimizden fatura kesilmektedir. Piyasada bu işi iyi kötü ve ucuz şekilde yapan şahıslar vardır. Fiyatları ucuz gösterek su kaçağı bulma işlemini yaptıklarını söylerler fakat ellerinde sadece bir su test pompası ve dinleme cihazı vardır oysa kaçakları sadece temiz sudan çıkmaz. İzolasyon kaçakları ve gider bağlantı borusu kaçakları olabilir bu yüzden kurumsal firmalarla çalışmanızı öneriyiyoruz. Eviniz bizim için değerli eğitimli ve tamamı ssk ya bağlı işçilerimizle evinizi bize emanet edebilirsiniz.

Edremit su kaçağı tespiti yapan firmamız en son teknoloji görüntüleme sistemlerine sahiptir. Pimaş içi gözlem kamerası , yılan kamera ve termal kamera sistemleri ile su kaçaklarını noktasal tespit ediyoruz ve gereken onarım işlemlerini yapıyoruz. Vakit kaybetmeden bizi arayabilirsiniz. Diğer firma ve şahıslardan farkımız kullandığımız teknolojidir risk almayın uzman hizmet alın !

SU KAÇAĞI BULMA EDREMİT : 0266 249 28 14 - 0538 215 10 50 

Balıkesir Su Kaçağı, Su Kaçağı Balıkesir, Sıhhi Tesisatçı, Su Tesisatçısı, Tespiti, Onarımı  (0538 215 10 50) Metin GÜNER 

Kurumsal

Hizmetlerimiz

Balıkesir Su Kaçağı, Balıkesir Su Kaçağı Tespiti Balıkesir © 2020 Soner TURAL Tüm hakları saklıdır.